Overlay

NatWest Polska

National Westminster Bank jest częścią grupy NatWest Group, która jest jedną z największych instytucji finansowych w Wielkiej Brytanii. National Westminster Bank obsługuje klientów w Anglii i Walii gdzie oferuje szeroką gamę produktów i usług skierowanych do klientów indywidualnych, korporacyjnych oraz instytucjonalnych. Historia NatWest sięga lat 60tych ubiegłego wieku, od kiedy bank rozpoczął swoją działalność operacyjną i dał się poznać jako lider innowacji i pomysłowych rozwiązań. Jest jednym z głównych inicjatorów rozwoju sieci bankomatów w latach 60 i 70 oraz wprowadził karty debetowe Switch w latach 80. Dzisiaj NatWest ciągle dostarcza najnowsze rozwiązania swoim klientom w Anglii i Walii gdzie jako jeden z pierwszych banków wprowadził uwierzytelnianie za pomocą linii papilarnych.

W Polsce National Westminster Bank prowadzi globalne centrum usług wspólnych dla całej grupy finansowej. NatWest Polska świadczy usługi w zakresie wsparcia procesów bankowych i jest kluczowym elementem realizacji strategii rozwoju. Szeroki wachlarz usług obejmuje operacje bankowe, finanse, technologię, bezpieczeństwo informacji, przeciwdziałanie praniu pieniędzy, zarządzanie projektami, dostarczanie informacji zarządczej oraz analizy biznesowe.


Nasi pracownicy

Praca u nas daje możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowym środowisku. Pracownicy mają dostęp do wielu szkoleń, szerokie perspektywy rozwoju oraz świetne warunki zatrudnienia, włączając w to opiekę medyczną, atrakcyjny pakiet socjalny, a także możliwość uczestniczenia w licznych międzynarodowych projektach. W NatWest Polska czynnie działają drużyny biegaczy, piłkarzy, siatkarzy, squasha, badmintona oraz liga gokartowa. Niezależnie od zajęć sportowych nasi pracownicy Bliska jest nam również idea odpowiedzialnego biznesu, dlatego angażujemy się w wiele działań charytatywnych. NatWest Polska stale się rozwija, dlatego poszukujemy ambitnych, dynamicznych i otwartych na zawodowe wyzwania osób,  które chciałyby pracować w globalnej organizacji bankowej.

Chcesz do nas dołączyć?

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnie dostępnymi ofertami pracy na stronie jobs.natwestgroup.com.